KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålningar 8181106
nr 818 1106
Sidenmålningar
2 st, Vietnam, signerade, motivets mått: 35x50
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:07:22
1/4 17:24:02
100 kr
1/4 18:59:35